Hakkımızda

İCS Tercüme Bürosu

Hakkımızda

ICS GLOBAL Tercüme deneyimiyle, her geçen gün kendini yenileyerek, müşteri memnuniyeti önceliğiyle çalışmaktadır. Pazardaki tecrübelerimizin sağladığı avantaj ve deneyimli personelimizin çalışması ile en etkili çözümleri hızlı bir şekilde sunmaktayız.
Hizmetlerimizi sürekli geliştirme ve iyileştirmek için çalışmaktayız. Her bir müşterimiz bizim için değerlidir. Hizmetlerimizi geliştirmek için önerilerinizi bize yazın!

ICS GLOBAL Tercüme, ihtiyaçlarınıza uygun yerelleştirilmiş profesyonel çeviri hizmeti sunar. Sizin ve şirketinizin gereksinim duyabileceği her türlü dil hizmetini verebilecek donanıma, bilgi birikimine ve deneyime sahip olan Ics Global Tercüme, dünyanın her köşesinden küçük ve büyük işletmeler, dünyanın önde gelen markaları, yazılım geliştirme şirketleri, global reklam ajansları, yayın evleri, eğitim organizasyonları ve resmi kuruluşlar da dahil olmak üzere, çok geniş bir alana hizmet vermektedir.Sitenizi istediniz dillerde çevirisi yapılmaktadır.

PRENSİBİMİZ

Yüklendiğimiz işleri işveren kuruluşların kriterlerine, ilgili şartnameler ve standartların gereksinimlerine uygun çalışarak, iş planlarında gösterilen faaliyetleri öngörülen sürede, yüksek verimlilik içerisinde bitirmektir.

MİSYONUMUZ

Dünyanın önde gelen köklü ve güvenilir tercüme büroları arasında kaliteli hizmet imajımızı sürdürmek öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle vazgeçemeyeceğimiz önceliğimiz, kalitedir.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.ICS ailesinin en kıymetli hazinesi olan çalışanlarının takım halinde çalışma ruhu, birbirlerine olan sevgi ve saygısı sayesinde şirketimiz üstün başarılara imza atacak ve bugüne kadar göstermiş olduğu yüksek performans grafiğini yine aynı eğilimle geleceğe taşıyarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktır.

ÇALIŞMA ETİĞİMİZ

Çözüm ortaklarımız ile çıkacağımız her yolda müşteri memnuniyetini en iyi şekilde gözetip, her türlü hizmeti karşılıklı güven, saygı ve işbirliği içerisinde sunarak kazanç elde etmek firma olarak benimsemiş olduğumuz çalışma etiğimizdir.

FAALİYET PLANLAMASI

Firma olarak kalitemizden dolayı bize duyulan güven, en önemli değerlerimizdendir.
Uzman yazılı ve sözlü tercümanlarımız, koordinatörlerimiz ve kurye hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize anında hizmet vermekteyiz.
Daha kaliteli bir hizmet sunmak adına görüşleriniz bizim için değerlidir. Her konudaki geri dönüşleriniz bizi memnun edecektir.

Teklif Alın

    Select FileUpload File

    Güncel Kalın

    ICS Consulting © 2020. Tüm hakları saklıdır.